Egun osoan zehar


ARTE URBANOA: San Fran Izan- EHUko AAEEko ikasleak – San Frantzisko

AKTIBISMOA: Argazki eta audio interbentzioak auzoan #LuzatuGauIrekia – Proyecto ELLAS – Ainhoa Resano – San Frantzisko

AKTIBISMOA: Kantoizpi – Alumnas BBAA/UPV – Xabier Barrutia + Nerea Olea + Saioa Arregi + Ander Lopez + Nere Txakartegi + Idoia Leache – San Frantzisko

ARTE URBANOA: Auzo Baten Erretratuak – Bego Elexpe + Bilbao Historiko + San Frantzisko, Bilbo Zaharra eta Zabalako Merkatarien Elkartea – San Frantzisko, 32


10:00


ARTE URBANOA: Un amor menos – Higinia – consonni – Mirasol Kondea 13


10:30


TAILERRA: Ondare Up Ginkana – Unesko Etxea – Bilbao Historiko – San Frantzisko 32


11:00


ERAKUSKETA: Carta Ciana – Flora Alya + Miguel Virizuela – Sarean – Mariaren Bihotza Plaza, 4

ERAKUSKETA: A vueltas con la fotografía ZINEA – Diego Aldasoro – MIID – Maiatzaren Biko Kalea, 12

ARTE URBANOA: TAGD (Todo Activismo Genera Diálogo) – Hibernando – Bailen

ERAKUSKETA: Kymatic – Gheada – Estudio Gheada – Gorte Kalea, 29

AKTIBISMOA: Radio Barrio Urteurrena – Sortarazi + 97 Irratia + Susterra – Sortarazi – Mirasol Kondea, 5


11:30


A. ESZENIKOAK: Michel, el carnero – Le Collectif Artisanes – San Frantzisko Udal Zentroa – Mariaren Bihotza Plaza

TAILERRA: Ehun birziklapen musikatua – Pura Madre + Fashion Revolution + Estrella Electrónica – Galería textil – Bailen, 5


12:00


ACTIBISMOA: “1980” eta “Ciclismo y capitalismo. De la bicicleta literaria al negocio del espectáculo” liburuen aurkezpena – Oscar Gallardo + Cambalache Argitaletxea + DDT Banaketak – Sarean – Mariaren Bihotza Plaza 4

ERAKUSKETA: Paperik gabeko artea – Azizart – Hasiberriro denda solidarioa – San Frantzisko, 7


12:30


A. ESZENIKOAK: Michel, el carnero – Le Collectif Artisanes – San Frantzisko Udal Zentroa – Mariaren Bihotza Plaza

ERAKUSKETA: Kymatic – Gheada – Estudio Gheada – Gorte kalea, 29

TAILERRA: Lorategi bertikala elkar-eraikiko dugu? – Estudio 14 + Mueble Verde – Estudio 14 – Maiatzaren biko kalea, 14

TAILERRA: Buztinezko eskultura komunitarioak – Sutan – Maiatzaren biko kalea, 19


13:00


AKTIBISMOA: Auzoen Sarea – San Frantzisko, Bilbo Zaharra eta Zabalako taldeen koordinakundea – Mariaren Bihotza Plaza

A. ESZENIKOAK: Recital Sarvaje – Noelia Morgana – Pikara Magazine – Lamana, 2

TAILERRA: Buztinezko eskultura komunitarioak – Sutan – Maiatzaren biko kalea, 19


13:30


TAILERRA: Buztinezko eskultura komunitarioak – Sutan – Maiatzaren biko kalea, 19


14:00


TAILERRA: Buztinezko eskultura komunitarioak – Sutan – Maiatzaren biko kalea, 19


17:00


ERAKUSKETA: Kymatic – Gheada – Estudio Gheada – Gorte kalea, 29

TAILERRA: Umeentzako txokolatezko piruleta tailerra – Ana Hernández – Aingura – Mariaren Bihotza Plaza, 3

ERAKUSKETA: Esta historia se escribe con los ojos – Victoria Ascaso – Lokutorioak – San Frantzisko, 34, 57, 63

TAILERRA: Xaboi Naturalak – Agurtzane Tejada – Xaboi Punpuila – Bilbao Historiko – San Frantzisko, 32


17:30


TAILERRA: Afrikako antzinako istorioak eta perkusioa – Tete Barrigah-Benissan – Novisi – Bailen, 13 bis

ERAKUSKETA: Polybrafón – Tunipanea – Cuchillo – Mirasol Kondea, 11

A. ESZENIKOAK: Ohiartzunak + Luperka: poesia eta dantza – Tuang + Bagara – KoopSF 34 – Harrobia Plaza


18:00


TAILERRA: Umeentzako txokolatezko piruleta tailerra – Ana Hernández – Aingura – Mariaren Bihotza Plaza, 3

A. ESZENIKOAK: La Hora Caníbal nº100 + Xatiro Cassiopeia Tour: irratsaioa eta kontzertua – Caóstica + Xatiro – Bilborock – Mesedeetako Kaia

A. ESZENIKOAK: EX TRADICIONAL – #LuzatuGauIrekia – Beatriz Sanchez + Koldo Arostegi + Dogartzi Magunagoicoechea – Berreginen Museoa – San Frantzisko, 14

A. ESZENIKOAK: 1º de democracia: antifranquismo – Bea Insa + Angel Mirou – La Pacheca Collective – Xake Espazioa – Bilbo Zaharra, 17


18:30


A. ESZENIKOAK: Tablao Flamenco – Eduardo Florido + Juan Pérez Mena + José Manuel Palacios + Lorena Salcedo – La Tribu Espazio Creativo – Gorte Kalea, 40

TAILERRA: San Frantzisko Zineklub – #LuzatuGauIrekia – Maria Bihotza Plaza

ERAKUSKETA: Kymatic – Gheada – Estudio Gheada – Gorte Kalea, 29

A. ESZENIKOAK: EX TRADICIONAL – #LuzatuGauIrekia – Beatriz Sanchez + Koldo Arostegi + Dogartzi Magunagoicoechea – Berreginen Museoa – San Frantzisko, 14

A. ESZENIKOAK: 1º de democracia: antifranquismo – Bea Insa + Angel Mirou – La Pacheca Collective – Xake Espazioa – Bilbo Zaharra, 17


19:00


A. ESZENIKOAK: Arde la palabra + J Martina: poesia eta kontzertua – Laura Sam + J Martina – Sarean – Maria Bihotza Plaza, 4

A. ESZENIKOAK: Zirko kabareta – Dantzaka – Dantzaka Zirko Espazioa – Gorte Kalea, 35

A. ESZENIKOAK: 1º de democracia: antifranquismo – Bea Insa + Angel Mirou – La Pacheca Collective – Xake Espazioa – Bilbo Zaharra, 17


19:30


A. ESZENIKOAK: 1º de democracia: antifranquismo – Bea Insa + Angel Mirou – La Pacheca Collective – Xake Espazioa – Bilbo Zaharra, 17

A. ESZENIKOAK: EX TRADICIONAL – #LuzatuGauIrekia – Beatriz Sanchez + Koldo Arostegi + Dogartzi Magunagoicoechea – Berreginen Museoa – San Frantzisko, 14

A. ESZENIKOKAK: Oda Mimizú: dantza – Mariana Shea + Ane Zelaia – Aztarnategia – Mariaren Bihotza Plaza


20:00


A. ESZENIKOAK: 1º de democracia: antifranquismo – Bea Insa + Angel Mirou – La Pacheca Collective – Xake Espazioa – Bilbo Zaharra, 17

NEWSLETTER

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookiesMás información

ACEPTAR
Aviso de cookies